Chief Projekt Manager- B102CPM (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Chief Projekt Manager

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus aláírás, e-számlázás, felhő alapú dokumentum kezelés és titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102CPM

Feladatok

  • Szakmai csapat koordinálása, vezetése
  • A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuknak irányítása
  • Projektterv elkészítése, a tevékenységek pontos specifikálása és ütemezése, feladat megosztás
  • Projektek előrehaladásának folyamatos monitorozása, ellenőrzése, adminisztrációja és riportolása
  • Részvétel a projektek műszaki és adminisztratív jellegű tervezésében, rendszerterv írásában, szerződések előkészítésében
  • Folyamatos szakmai együttműködés a szakmai projektvezetőkkel és rajtuk keresztül az érintett szervezeti egység tagjaival
  • Döntéshozatal a kritikus pontokon az ütemtervvel és projekt céljaival összhangban
  • Részvétel a projektekben érintett szoftverek fejlesztésében, illetve fejlesztésének koordinálásában, javaslattétel a fejlesztési stratégia iránya tekintetében
  • A párhuzamoson futó belső és külső projektek kereteinek összehangolása az üzleti értékek mentén
  • A projekt állásának folyamatos monitorozása
  • A projekt lezárása, és a szakmai (gazdasági) elszámolás elkészítése
  • ISO 9001 és ISO 27001 szabvány szerinti előírások területre vonatkozó ismerete és azoknak megfelelő munkavégzés

Elvárások

  • Projektvezetői és architektúrális ismeretek
  • Átfogó projekt módszertani tudás (agilis, waterfall)
  • Cél- és eredményorientáltság
  • Megoldás-centrikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség
  • Vezetői képességek
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Kapcsolatépítési készség
  • Etikus magatartás
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny

  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Munkavégzés helye

Budapest - X. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest