CNC esztergályos / marós (külföld)

A hirdetés már lejárt!

TRANSMETALLBAU Kft.

CNC esztergályos / marós

A Transmetallbau Kft. fémipari gyártásra, ill., CNC megmunkálásra szakosodott családi vállalat miskolci székhellyel és helyi, valamint németországi telephelyekkel. A vállalat egy 30 éves sikeres üzleti és szakmai múltra tekint vissza.

Fontosnak tartjuk ügyfeleink teljes megelégedettségét, és ugyanilyen mértékben dolgozóink megelégedettségét is. Dolgozóink számára biztos munkahelyeket, versenyképes javadalmazást és a munkakörülmények folyamatos fejlesztését biztosítjuk.

A Transmetallbau Kft.-t szenvedéllyel és kreativitással fémjelzett modern vállalatként akarjuk vezetni. Legyen része Ön is ezen törekvésünknek és vállalatunknak! Várjuk jelentkezését!

Hol?

  • Délkeletnémetország, kiküldetéssel

Mikor?

  • Azonnali munkakezdés

Mik a feladatok?

  • Közepes és nagyméretű szériás darabok gyártása folyamatos 3-műszakos munkarendben
  • A gép önálló felszerszámozása, szerszámok bemérése
  • A legyártott darabok önellenőrzése

Mik az elvárásaink?

  • Német nyelvtudás nem elvárás
  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Kis sorozatgyártásban is jártasság
  • Több éves CNC-gépkezelői gyakorlat
  • Ismerje és tudja használni a fémforgácsoló műhelyekben használatos szerszámokat és mérőeszközöket
  • Műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk

  •  Versenyképes bérezés
  •  Támogatott meleg ebéd menü magyar szakácstól
  •  Egyszeri kiutazási költségtérítés
  •  Hosszú távú munkalehetőség, 3 hónapos próbaidővel
  •  Színvonalas szállás
  •  Folyamatos szakmai fejlődés
  •  3-hetente hosszú hétvégei hazautazások

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Délkelet-Németország

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címre kérjük küldeni, amiben kifejtik:

  • Milyen programmal/programokkal dolgozott
  • Milyen alapanyagokkal dolgozott
  • Milyen gépen/gépeken dolgozott
  • Milyen cégnél/cégeknél dolgozott, és meddig
  • Milyen méretű termékeket gyártott
  • Milyen vezérlésű gépekkel