CNC esztergályos, marós, programozó (külföld)

A hirdetés már lejárt!

A Techvisie egy hollandiai munkaközvetítő iroda, amely immáron 18 éve bocsátja piacra szakembereit a holland munkaerőpiacra. Jelenleg több mint 500 szakember dolgozik cégünknek Európa számos országából.

Cégünk folyamatosan keres CNC esztergályos és marós szakembereket holland partnereinkhez.

CNC esztergályos, marós, programozó (Hollandia)

Feladatok

  • CNC forgácsoló/maró gépek kezelése, programozása a megadott rajz alapján
  • különböző termékek gyártása
  • a legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása
  • az esetleges hibák kivizsgálása, dokumentálása

Heidenhain, Mazatrol, Siemens gépvezérlésben tapasztalt szakemberek előnyben részesülnek.

Elvárások

  • releváns szakirányú végzettség és munkatapasztalat
  • önálló munkavégzés (műszaki rajz alapján)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség (megfelelés esetén)
  • hollandiai bejelentés, teljes munkaidős állás
  • versenyképes heti fizetés (nettó €500-tól)
  • szabadságpénz, fizetett szabadság - túlóra lehetőség (cao alapján fizetve)
  • holland nyelvtanulás biztosítása
  • továbbképzési lehetőség (pl. VCA, NEN3140, ATEX, emelőgépkezelő)
  • előleg 2 ledolgozott nap után lehetséges
  • ingyenes szállás (saját szoba, gyors internetkapcsolat, főzési lehetőség)
  • holland egészségbiztosítás
  • kedvező holland nyugdíjrendszer
  • magyar kapcsolattartó
  • segítség holland adószám, bankszámlaszám intézésében
  • új kollégák beajánlásáért €200 bónusz jár
  • munkavédelmi ruházat, elektromos szerszámok biztosítása

Munkavégzés helye

Hollandia

Ha érdekli a munka, kérjük küldje el német vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Érdeklődni telefonon munkanapokon 8.30-17.30 között lehet a +31 570 664 309-es telefonszámon.