CNC gépbeállító (Budapest)

(Dél-Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari Partnerünk részére keresünk tapasztalt szakembert a következő pozícióba:

CNC gépbeállító

Feladatok

  • 4-5 tengelyes CNC maró, és 12 tengelyes eszterga gépek beállítása, kezelése;
  • Alkatrészek műszaki rajz alapján történő legyártása;
  • Korrekciózások, szériaváltások elvégzése, 0 pont felvétel;
  • Mérések, ellenőrzések elvégzése;
  • Kisebb karbantartási feladatok ellátása;

Elvárások

  • CNC maró/esztergályos végzettség
  • 3-5 év beállítói tapasztalat nagy megmunkáló központon
  • 4-5 tengelyes CNC gépeken szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés,
  • Teljesítményprémium, jelenléti prémium
  • Szállás biztosítása Budapesten

Előnyök

  • Simens 840D vezérlő ismeret
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest 23. kerület

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest