CNC gépbeállító munkalehetőség Székesfehérváron (Székesfehérvár)

CNC gépbeállítók jelentkezését várjuk Székesfehérvári cégünkhöz!

Főbb feladatok:

  • Gépbeállítás, szerszámcserék elvégzése
  • Szerszámélező műhely által bemért szerszámok cseréje és szerszámkorrekciós adatok változtatása a megmunkáló gépekben
  • Termékek közötti átállások, készülékek átszerelésének elvégzése
  • A gyártás folyamatában bekövetkezett változásokba történő beavatkozás, azokra való reagálás
  • Meglévő CNC programok lehívása és futtatása maró-, fúró- és esztergagépeken, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése
  • Kezeli a megmunkálógépen futtatható szimulációs programokat
  • Felmerülő gyártási problémák elhárítása
  • Gyártó sorba beépített mérőműszerek kalibrálása
  • Alkatrészek legyártása az előírt minőségi és mennyiségi elvárásnak megfelelően
  • Géphiba esetén karbantartási csapatunk támogatást nyújt
  • Szakmai elvárások
  • Forgácsoló szakmunkás végzettség; NC, CNC gépkezelő tapasztalat
  • Technológiai ismeretek
  • Mérőeszközök ismerete
  • Számítógépes felhasználói ismeret

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Étkezési támogatás
  • Melegétkezési lehetőség vállalati éttermeinkben
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Szakmai tudás folyamatos bővítése
  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
  • Befogadó, jó hangulatú, magasan képzett szakmai csapat
  • Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Tömeggyártás területén szerzett tapasztalat
  • CNC gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák:

  • Pontos és önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Jelentkezni: +36 30 342 7508

Munkabér

  • bruttó  450 000 - 550 000  Ft  / hó
Székesfehérvár