CNC gépkezelő (Pécs)

CNC gépkezelő

Leírás

Folyamatosan fejlődő pécsi partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő munkatársakat.

Feladatok

  • CNC forgácsoló gép kezelése, beállítása
  • Gyártási megrendelésben szereplő alkatrész legyártása az előírt utasítások alapján
  • Az előírt technológiai sorrend figyelembe vételével a rá vonatkozó feladatok elvégzése
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése a munkautasításokban előírtak alapján
  • Munkahelyi 5S fenntartása
  • 3, 4 (vagy akár 5) tengelyes gépek kezelése

Elvárások
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • CNC marógépen szerzett tapasztalat
  • CNC fémmegmunkálási szerzett szakmai tapasztalat
  • Forgácsolási alapismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Két-három műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk
  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezmény katalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs