CNC Gépkezelő (Élhajlító gépkezelő) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő budapesti telephelyű fémipari vállalat keres agilis, munkatársat az alábbi pozícióra:

CNC Gépkezelő (Élhajlító gépkezelő)

Prioritás: Élhajlító gépkezelő

Feladatok

  • A gyártó üzemben használatos technológiai eszközökkel a termelési programban meghatározott mennyiségben és a minőségügyi előírások szerinti minőségben történő munkavégzés
  • Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása
  • A Cégnél rendszeresített bizonylatok folyamatos vezetése.

Elvárások

  • CNC gépkezelői szakképzetséggel rendelkezik és/vagy 5 év szakmai tapasztalattal
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép vagy CNC stancoló gépkezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik, fémipari - lemezmegmunkálás területen.
  • Műszaki rajz gyakorlati szintű ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a hirdetésben megadott e-mail címre KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Budapest