CNC karbantartó (Sátoraljaújhely)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

CNC karbantartó

Feladatok

  • Az eseti és tervezett standard karbantartási, javítási feladatok végzése;
  • Előírt dokumentációs feladatok végrehajtása;
  • Sűrített levegő hálózat és szerelvényeinek javítása;
  • Gépek berendezések mechanikus és pneumatikus elemeinek karbantartása javítása;
  • Hibakeresés, analizálás, megfelelő alkatrész hiányában alternatív megoldás kidolgozása;
  • Kiszolgáló területekkel, társüzemekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Gépész vagy lakatos végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Több műszakrend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • CNC megmunkáló gépek, és nyomáspróbázó berendezések karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély, daru kezelői engedély
  • Hasonló munkakörben autóipari, vagy autóipari beszállító vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Siemens vezérelés ismerete

Munkavégzés helye

  • Sátoraljaújhely

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Sátoraljaújhely