CNC Marós (DMG Mori) (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú partnerünk XXL méretű szerszámok tervezésének és gyártásának nemzetközi szereplője. Profiljuk elsődlegesen autóipari nagy fröccsöntő-, nyomásos öntő -, és lemezmegmunkáló szerszámok tervezése és gyártása. Gépeik a legmodernebb technikát tükrözik, 5 tengelyes megmunkáló központok a Német szerszámgépgyártás élvonalából

CNC Marós (DMG Mori)

Feladatok

- szikraforgácsoló gépek (CNC) kezelése és programozása,
- dokumentáció naprakész vezetése,
- felettes vezető utasításainak maradéktalan betartása,
- legyártott termékek ellenőrzése és kalibrálása,
- esetleges eltérések okainak kivizsgálása, dokumentálása,
- rábízott gépek állapotának megóvása, folyamatos karbantartása.

Követelmények

- releváns szakirányú végzettség (CNC), 3 éves gyakorlat, VAGY szerszámgyártásban szerzett legalább 1,5 éves releváns gyakorlat.
- több műszakos munkarend vállalása,
- huzalszikra, tömbszikra megmunkálási ismeretek.
- műszaki rajz ismeret (önálló),
- pontosság, precizitás.

Előny:
- szerszámgyártásban szerzett tapasztalat,
- CAD ismeret,
- MS Office ismeretek,
- nagyméretű alkatrészek (10+ tonna) gyártásában szerzett tapasztalat,
- OPS Ingersoll, Sodick gépek kezelésében szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

- dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat,
- high-tech környezet,
- hosszú távú, stabil munkalehetőség,
- versenyképes juttatási csomag,
- jó hangulatú, családias, proaktív csapat.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc