Villamosmérnök (Sóskút)

Villamosmérnök

Partnercégünk számára keresünk terület bővítése céljából elektromos tervezőmérnök kollégát.

  • Projektek és egyedi gépek villamos tervezése
  • Az egyes projektek nyomon követése és dokumentálása
  • Elektromos tervdokumentáció összeállítása a termelés számára
  • Fejlesztési javaslatok tétele az elektromos szerelés és a kapcsolószekrény építés területein
  • Kapcsolási rajzok, alkatrész listák elkészítése
  • Társosztályok műszaki támogatása

  • Villamosmérnöki diploma, vagy elektrotechnikusi végzettség
  • Gyártócégnél szerzett elektromos tervezői tapasztalat
  • Kapcsolószekrény tervezésének területén szerzett tapasztalat
  • CAE szoftver kezelésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás
  • ERP rendszer ismerete
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság, eseti jelleggel külföldre

  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi karrierépítés lehetősége, továbbképzés támogatása

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Sóskút