CNC Gépkezelő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

CNC Gépkezelő

Leírás

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok

  • Felkészíti a munkadarabot megformálásra a gépben
  • Legyártja a munkadarabot előírásnak megfelelően
  • Minőségügyileg ellenőrzi az elvégzett munkát mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, valamint ezek eredményeit rögzíti
  • Elvégzi a gépkezelői napi gépállapot ellenőrzését
  • Függődaru és villástargonca kezelése

Elvárások

  • Gépi forgácsoló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
  • Előnynek számít CNC fémmegmunkálási tapasztalat (CNC vezérlési ismeretek)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges busz (Budapestről és Pest megye számos településéről)
  • Egyéb juttatások, műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • Erősen ötvözött, vagy különleges anyagok forgácsolásának ismerete
  • Siemens és Fanuc típusok ismerete
  • Unigraphics ismerete

Munkavégzés helye

  • Veresegyház