CNC operátor állás Székesfehérváron (Székesfehérvár)

CNC operátor munkakörbe várjuk a jelentkezéseket Székesfehérvári cégünkhöz!

Legfontosabb munkaköri feladatok:

  • Gépbeállítás, szerszámcserék elvégzése
  • Termékek közötti átállások, készülékek átszerelésének elvégzése
  • A gyártás folyamatában bekövetkezett változásokba történő beavatkozás, azokra való reagálás
  • Meglévő CNC programok lehívása és futtatása maró-, fúró- és esztergagépeken, mérésieredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése
  • Felmerülő gyártási problémák elhárítása, jelzése
  • Mérések elvégzése dokumentálása
  • Alkatrészek legyártása az előírt minőségi és mennyiségi elvárásnak megfelelően
  • Géphiba esetén karbantartási csapatunk támogatást nyújt

Elvárás:

  • Műszaki érzék
  • Területen használt technológia ismerete, illetve azok megtanulására való hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeret

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Tanulásra való hajlandóság
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Felelősségvállalás
  • 3 műszakos vagy 12 órás munkarend vállalása

Jelentkezni: +36 70 342 7508

Munkabér

  • bruttó  450 000  Ft  / hó
Székesfehérvár