Commodity Manager (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat számára keresünk, gyártó céges releváns tapasztalattal  rendelkező pályázót, a következő pozícióba:

Commodity Manager (Győr)

Feladatok

  • Az európai gyárak részére új beszállítók felkutatása adott termékcsoportokra vonatkozóan;
  • Stratégiai célok meghatározása, beszerzési stratégia kialakítása egy adott commodity-re vonatkozóan, világszerte;
  • Beszállítók tendereztetése, kiválasztása globál szinten;
  • Költség megtakarítási tervek kidolgozása, megvalósítása;
  • Beszállítói szerződések megkötése;
  • Beszállítók folyamatos monitorozása, fejlesztése;
  • Kapcsolódó operatív feladatok ellátása;
  • Riportálás a külföldi felsővezetés részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Releváns gyártó vállalatnál szerzett legalább 5-10 év tapasztalat (stratégiai beszerzői v. commodity manageri)
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Utazási hajlandóság (30%)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi szinten elismert, piacvezető termékeket gyártó vállalati háttér, ahol egy európai commodity központ tagja lesz a leendő kolléga.

Előnyök

  • Mérnöki végzettség

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-34-480-380 +36-30-791-5969

Győr