Compliance Specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk az egyik vezető, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal is rendelkező befektetési szolgáltató, Compliance csapatukba keresünk munkatársat monitoring pozícióba. Ha érdekel a tőzsde világa és szeretnél egy agilis, innovatív csapat tagja lenni, akkor jelentkezz!

Compliance Specialist

Feladatok

  • közreműködés a compliance funkció működésében, a Compliance Officer munkájának támogatása
  • AML monitoring feladatok lebonyolítása, gyanús tranzakciók ellenőrzése, elemzése, véleményezése és a bejelentések megtétele
  • részvétel az AML szűrőrendszer tesztelésében és fejlesztésében
  • MIFID, MAD/MAR vonatkozású belső szabályzatok karbantartása, a megfelelés ellenőrése, kockázatok azonosítása és értékelése
  • hatósági megkeresések kezelése és megválaszolása
  • részvétel a compliance tevékenységhez kapcsolódó folyamatszervezési feladatokban
  • csoportszintű szabályzatok véleményezése és jogszabály-változások implementációjának támogatása
  • compliance oktatásokban való közreműködés

Követelmények

  • jogi diploma
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, erős írásbeli kompetencia
  • pénzügyi szektorbeli compliance munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • AML, CFT, MIFID, MAD/MAR területek ismerete
  • igény a szakmai fejlődésre
  • önálló, precíz munkavégzés, rendszerező látásmód
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kihívást jelentő, komplex feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató csapat
  • családias méretű cég, stabil nagyvállalati háttérrel
  • központi irodai lokáció

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest