Construction Manager - HVAC (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Construction manager-t (HVAC) keresünk 'A' kategóriás irodákat fejlesztő partnerünk budapesti csapatába.

Az Ön új cége:

Construction manager (HVAC) pozíció nyitott nemzetközileg elismert, 'A' kategóriás irodaházak fejlesztésével foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten. Megbízónk kizárólag a legmodernebb, zöld technológiával ellátott, 20 000 négyzetméter feletti irodák fejlesztésével foglalkozik.

Construction Manager - HVAC

A következő feladatokban számítanak a leendő Construction Manager-re (HVAC):

  • Gépész alvállalkozók koordinálása
  • Kivitelezés minőségi irányítása a műszaki átvételig
  • Ütemtervek elkészítése és betartatása
  • Munka- és környezetvédelmi szabályok betartatása
  • Pályázati folyamatok műszaki támogatása
  • Épületgépész beszerzés lebonyolítása
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • E-napló vezetése, teljesítési igazolások kiállítása
  • Projekt előkészítés szakmai támogatása
  • Projektek épületgépész oldalának lebonyolítása a költség- és időhatároknak megfelelően

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (gépészmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű AutoCad tudás
  • Releváns szakmai tapasztalat épületgépészeti projektek lebonyolításában (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Igényes irodai légkör
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, bónusz, szakmai képzések, nyelvi kurzusok, széleskörű béren kívüli juttatások)

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem az állásra' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest