Csomagolás nyáron (Páty)

Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz.

Csomagolás nyáron

Feladatok

  • autóipari alkatrész rendelések összekészítése
  • darabszám ellenőrzés
  • egységcsomagok összeállítása
  • címkézés, pántolás

Elvárások

  • 6.00-14.00 vagy 14.00-22.00 közötti műszakokban való munkavállalás
  • hétköznap legalább három műszak vállalása hetente
  • augusztus végéig történő munkavégzés, egy nyaralás belefér előre történő egyeztetéssel
  • saját fekete póló a munkavégzéshez (a munkavédelmi cipő biztosított)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.150 Ft-os órabér
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges buszjárat a következő településekről:
  • Budapest ( Árpád híd, Nyugati tér, Blaha, Sasadi út )
  • Budakeszi, Páty, Biatorbágy
  • Etyek, Mány, Zsámbék, Szomor
  • Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Szár, Felcsút
  • Tatabánya, Nagyegyháza, Óbarok, Csabdi
  • Bicske, Herceghalom

Munkavégzés helye

Páty

Páty