Csomagolási munkatárs (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Jelenleg a nyári időszakra keresnek diákokat, akik a raktár-gazdálkodási és az expedicós területen segítik az ott dolgozók munkáját.

Csomagolási munkatárs

Feladatok

  • Csomagolás, anyagmozgatás
  • Készgyógyszer csomagolás
  • Anyagátvétel

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • 2018. június 18 - 2018. augusztus 28. között 5:45-14:05-ig, napi 8 óra vállalása kötelező

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest