Csomagoló, EPS felületkezelő (Százhalombatta)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél hosszútávon dolgozni egy stabil környezetben? Akkor ne habozz, jelentkezz most! Partnercégünk számára keresünk kollégát Százhalombattára a következő pozícióba:

Csomagoló, EPS felületkezelő

Feladatok

  • Könnyű/közepes fizikai munkavégzés
  • Késztermék felületkezelő anyagainak előkészítése
  • Porkeverékek elkészítése
  • Csomagolóanyagok előkészítése, oktabinok összeállítása
  • A felületkezelt termék betöltése a csomagolóanyagba.

Elvárások

  • Érettségivel rendelkezel
  • Vállalod a 2 műszakos, 12 órás munkarendet
  • Targoncás jogosítvány megléte előnyt jelent
  • PÁLYAKEZDŐ kollégákat is várunk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munkakörnyezet, modern eszközpark
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Százhalombatta

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!