Csomagoló, gépkezelő (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Csomagoló, gépkezelő

Leírás

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft.-hez keresünk munkatársakat gépkezelői és csomagolói munkakörökbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Feladatok

  • Gépbeállítás a megadott normák szerint
  • Műszaki és minőségellenőrzések
  • Csomagolás, szállításra előkészítés
  • A folyamatokhoz tartozó papírmunka és számítógépes adatrögzítés
A feladatokra megtanítjuk, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
  • Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés: átlagosan havi nettó 208-250 ezer Forint (bizonyos adókedvezmények még növelhetik az összeget!)
  • Kiegészítő juttatások: cafetéria és bónusz
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok, szálláslehetőség
  • Ingyen kávé

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest