Csomagoló, gépkezelő, betanított munka (Barcs)

A hirdetés már lejárt!

Feladatok

  • Termékek legyártása / csomagolása a gyártási és műszakvezetői utasításoknak megfelelően
  • Gépek kezelése
  • Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, állóképesség, kiváló fizikai erőnlét
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz, törzsgárda jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnia a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkája megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgozna együtt ismerőseivel? Mi megjutalmazzuk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 80.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Barcs