Csomagoló, gépkezelő - szálláslehetőséggel (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Csomagoló, gépkezelő - szálláslehetőséggel

Leírás

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat gépkezelői és csomagolói munkakörökbe.
A munkahely a Budapest XVIII. kerület határában található. Vidéki jelentkezőknek a szállást és az utazást is segítünk megoldani!

Feladatok

Gépkezelőként a feladata lehet:
  • Gépbeállítás a megadott normák szerint
  • Műszaki és minőségellenőrzések
  • A folyamatokhoz tartozó minimális papírmunka
Csomagolóként a feladata lehet:
  • Legyártott termékek csomagolása
  • Dobozolás
  • Szállításra előkészítés
A feladatokra megtanítjuk, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő

Megszakítás nélküli munkarend: 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)

Gondoljon csak bele: Önnek 3 nap munka után 3 nap pihenő következik!

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem, magas pótlékokkal
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok, szálláslehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Ingyen kávé, barátságos közös helyiségek, zárható szekrények

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest