Csomagoló, gépkezelő szálláslehetőséggel (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Csomagoló, gépkezelő szálláslehetőséggel

Leírás

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft.-hez keresünk munkatársakat gépkezelői és csomagolói munkakörökbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában található. A szállást és az utazást is segítünk megoldani.

Feladatok

  • Gépbeállítás a megadott normák szerint
  • Műszaki és minőségellenőrzések
  • Csomagolás, szállításra előkészítés
  • A folyamatokhoz tartozó papírmunka és számítógépes adatrögzítés
A feladatokra megtanítjuk, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
  • Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés: átlagosan havi nettó 208-250 ezer Forint (bizonyos adókedvezmények még növelhetik az összeget!)
  • Kiegészítő juttatások: cafetéria és bónusz
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok, szálláslehetőség
  • Ingyen kávé

Előnyö

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest