Csomagológép kezelő operátor (Budapest)

CSOMAGOLÓGÉP KEZELŐ OPERÁTOR

A Powerpak Kft. csomagológép kezelő munkatársat keres a Budapest IV. kerületében található üzemébe.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGEK

  • A gépek előírásnak megfelelő paraméterek szerinti beállítása a termelési ciklus kezdetén
  • A termelés során a szükséges gépbeállítási módosítások elvégzése
  • A gépek biztonsági előírások szerinti működtetése
  • A termék minőségének folyamatos figyelemmel kísérése a töltés során
  • A töltés és csomagolás minőségellenőrzési tesztjeinek elvégzése
  • A csomagolást végző munkájának irányítása
  • Szükség esetén géphiba keresés és a javítás elvégzése
  • A munkavégzés során a Powerpak Kft. minőségi és munkavédelmi előírásainak betartása
  • Rendszeres és megelőző karbantartásban való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Gépkezelőként szerzett igazolható munkatapasztalat
  • Nagyfokú odafigyelési képesség
  • Csapatjátékos
  • Fizikailag alkalmas, ideálisan nem dohányzó
  • Alap számítógép kezelői képesség

AJÁNLATUNK

  • Karrier lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél
  • Magas, bruttó 2500-3000 Ft közötti órabér

Kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest