Csomagolói munka (Csömör)

Prohumán

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel, az alábbi pozícióba:

Csomagolói munka

Feladatok

  • Higiéniai termékek dobozolása, csomagolása
  • Dobozok raklapra helyezése
  • Felettes utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Álló munkabírás
  • Monotónia tűrés
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix alapbér + cafeteria + műszakpótlék
  • 3 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás céges buszjárattal ( Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Tápiószőlős, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Kóka, Zsámbok, Vácszentlászló, Valkó, Gödöllő, Ecseg, Csécse, Szarvasgede, Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Verseg, Kartal, Aszód, Szentmártonkáta )

Munkavégzés helye

Csömör

Prohumán
Csömör