Daimler-LIBS projekt Fejlesztő / Üzemeltető szakember (Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Daimler-LIBS projekt Fejlesztő / Üzemeltető szakember

Egy német autóipari multinacionális nagyvállalat Daimler-LIBS projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő DevOps feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te, vagy a mi emberünk!

Feladataid:

  • 3rd Level Support: Application Maintenance
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Specifikációk elkészítése
  • Projekttámogatás (új ügyfélmegoldások, migrációs projektek)
  • Kisebb megoldások és interface-ek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamataink és szolgáltatásaink karbantartása és hatékonyságuk növelése
  • Teljesítménynövelés
  • Munkafolyamatok automatizálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 1 év tapasztalattal rendelkezel Oracle Database, Subversion technológiákban
  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezel Java, Java Swing és SQL technológiákban

További ismeretek:

  • Linux
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

Pécs