Daraboló gépkezelő munkatársat keresünk (Budapest)

Daraboló gépkezelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • a raktártól kapott utasítás szerint a nagyobb szálakban beérkező fémáru daraboló gépen a szükséges méretre vágása, számítógép vezérlésű (CNC) fűrészgéppel
  • a darabolt termékek ellenőrzése (mérés)
  • a tevékenység vállalatirányítási rendszerünkbe történő rögzítése
  • raktári rend és tisztaság megtartása, részvétel az időszakos leltározásban

Elvárások

  • Fémipari/lakatos/forgácsoló végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Mérőeszközök ismerete és használata
  • alap számítógép kezelői képesség

Amit kínálunk

  • bejelentett főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás)
  • jól megközelíthető munkahely

Leírás

Partnerünk a vasút és gépgyártás történelmében 177. éve, világszinten jelentős szerepet játszó cégcsoport tagja, – az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó
szakemberi közé keresünk

DARABOLÓ GÉPKEZELŐ munkatársat!

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Budapest