Delphi fejlesztő-B61DF (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Delphi fejlesztő

Megbízónk egy amerikai tulajdonú hematológiai és klinikai kémiai elemző gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég. Az orvosi műszerek felhasználói felületét fejlesztő csoportba keresünk Delphi fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B61DF

Feladatok

  • Orvostechnikai eszközök szoftverének fejlesztése Delphi fejlesztői környezetben
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven
  • Hibajegykezelő rendszerben történő adminisztráció

Elvárások

  • Delphi fejlesztői környezet használatában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Előnyök

  • Spanyol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, jó matematikai érzék
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek
  • Legalább 4 év gyakorlat alkalmazások fejlesztésében
  • Gyakorlat orvosi műszerek/orvostechnikai eszközök fejlesztésében

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag, 13.havi fizetés, egészségügyi ellátás biztosítása
  • Dinamikus, összetartó csapat, kiváló szakembergárda

Munkavégzés helye

Budapest - IX. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest