Délutáni adatrögzítés (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását a délutáni műszakok támogatására.

Utazás

A munkavégzés helyére legkönyebben vonattal juthatsz el. Ha a Nyugatiból indulsz kb. 20 perc utazási idővel már ott is vagy, az állomástól mintegy 2 perc sétára található az elosztó központ. A vonatra több helyen fel tudsz szállni: Zugló, Kőbánya-Kispest. Erre a távolságra érvényes a budapesti BKK bérleted, használhatod a vonaton is! Ha mégis a buszt választod, a központ megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Délutáni adatrögzítés

Feladatok

  • Adatrögzítés
  • Fuvarlevelek rögzítése
  • Szkennelés, fénymásolás
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév

Amit kínálunk

  • Bruttó 1242 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkaidő

  • Hétköznapokon 17.30-21.00 közötti munkavégzés
  • Heti minimum 2-3 alkalom vállalása

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest