Devops Mérnök (AWS) (Budapest)

Devops Mérnök (AWS)

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:

  • Build rendszerek használata (Maven, Gradle, Jenkins)
  • Virtuális szerverek és konténer alapú (Docker) alkalmazások informatikai támogatása (AWS EC2, ECS, EFS, S3, stb.)
  • Integrációs és automatizálási feladatok (pl. Bash/Python scriptek)
  • Szakmai dokumentáció írása
Elvárások:
  • Problémamegoldó attitűd, elemzési készség
  • Devops területen szerzett tapasztalat
  • Egyetemi képzés informatika területén
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés, széles körű béren kívüli juttatások
  • Képzési lehetőségek
  • Piacképes termékek és szolgáltatások, nemzetközi környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Családbarát munkahely
  • Modern iroda Budapest belvárosában
  • Motivált és lelkes csapat
  • Nyelvtanulás támogatása

Budapest