DevOps szakértő (Budapest)

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

DevOps területen tapasztalt szakértőt keresünk csapatukba, aki részt vesz a belső folyamatok fejlesztésében, racionalizálásban és az ügyfeleknél a projektek bevezetésében.

DevOps szakértő

Feladatok

  • Részvétel bevezetés alatti projektek IT környezetének felmérésében
  • Kiemelt ügyfeleknél telepítési feladatok elvégzése
  • IT környezeti mérések megtervezése és elvégzése, a termékfejlesztés támogatása
  • A tapasztalati úton és mérések során összegyűjtött információk alapján javaslattétel a termékfejlesztés irányára és a folyamatok hatékonyabbá tételére
  • IT üzemeltetési megoldások és eszközök megismerése, elsajátítása és bevezetése
  • IT környezeti felmérések módszertanának tovább fejlesztése és oktatása
  • Ügyfelek IT szakemberei számára oktatási anyagok összeállítása és tovább fejlesztése; oktatásuk a bevezetett alkalmazás üzemeltetéséről
  • Bevezetett rendszerek dokumentálásának tartalmi és módszertani tovább fejlesztése

Követelmények

  • Legalább 3 év IT tanácsadói szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol írásban és szóban
  • Tapasztalat a Microsoft Windows Server alábbi funkciói kapcsán: Active Directory, DNS, DHCP, Failover Cluster, IIS
  • SQL magas szintű ismerete (T-SQL)
  • JMeter és Powershell ismerete előny

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
  • Modern magas színvonalú irodai környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest