Diák asszisztens munka (Nagykanizsa)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Diák asszisztens munka

Feladatok

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása
  • munkaerő toborzás, kiválasztás
  • projektek nyomon követése
  • kapcsolattartás a partner cégekkel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (aktív vagy passzív) minimum még 1,5 évig
  • Rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség.
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő: H-P

Előnyök

  • Humán erőforrás, emberi erőforrás tanulmányok előnyt jelentenek
  • angol/német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlatszerzés lehetősége
  • szakmai gyakorlat teljesítésére, diploma írásra van lehetőség!

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa