Digital Project Engineer (Gyöngyös)

    A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 250 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket.

Digital Project Engineer

A munkakör üzleti célja:

A digitális rendszerek fejlesztésével, bevezetésével jelentős pénzügyi megtakarítás elérése. A gyár digitális tervében szereplő projektek vezetése ütemtervek frissítésével, beszállók felkutatása, tendereztetése, a műszaki végrehajtás irányítása és dokumentálása. Cybersecurity vezető funkció gyári szinten.

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • Projektek vezetése, végrehajtás biztosítása a határidők betartásával
  • Új digitális megtakarítási lehetőségek kutatása, kivitelezése
  • Digitális rendszerekkel kapcsolatos dokumentácio rendezése
  • a P&G által támasztott cybersecurity standardok betartatása
  • feladatok szervezése és végrehajtása/végrehajtás vezetése a gyárban
  • a gyár dolgozóinak képzése a cybersecurity téren
  • a gyári cybersecurity standardok fejlesztése a globális policyk alapján

Szükséges képességek:

  • Végzettség: felsőfokú IT területen, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői képesség: Gyári projektek, programok vezetése multifunkciós csapatban illetve annak élén
  • Képes legyen csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozni, pontos, gyors, rugalmas munkavégzés
  • IT hálózati eszközök és rendszerek ismerete

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

Gyöngyös