Diszponens (Oroszlány)

(Oroszlány, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

Diszponens

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Rendelések kezelése, vevői visszaigazolások készítése;
  • Kapcsolattartás a Termeléssel és a Logisztikai osztállyal;
  • Kiszállítások szervezése;
  • Alapanyag ellátottság ellenőrzése;
  • Szállítási dokumentáció készítése;
  • Számlázás;
  • Fuvarszámlák igazolása;
  • Rövidtávú gyártási tervek készítése;
  • Hosszú- és középtávú kapacitástervek készítése;
  • Csomagolóanyagok nyomon követése;
  • SAP termelés tervezési folyamatok kialakítása és fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3-5 év gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office, SAP ismerete.

Amit kínálunk

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Biztos háttér
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Oroszlány