Disztribúciós koordinátor (Budapest)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából keresünk disztribúciós koordinátort a XIII. kerületbe

Disztribúciós koordinátor

Feladatok

- Vevői rendelések egyeztetése, a megrendelések rögzítése, azok nyomonkövetése
- Raktárkészlet figyelemmel kísérése
- Fuvardokumentációk teljes körű ellátása
- Rendszeres egyeztetések magyar- és idegen nyelven
- Rendszeres riportok, statisztikák készítése
- Reklamációkkal kapcsolatos információ-szolgáltatás

Követelmények

- 2-3 év releváns, nemzetközi területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- A vonatkozó jogszabályok ismerete

Előnyök

- SAP (vagy bármely integrált vállalatirányítási rendszer) ismerete
- Logisztikában, készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat
- Vámjogi ismeretek

Amit kínálunk

- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás
- Teljes munkaidős munkavégzés
- Határozott idejű szerződés (1.5-2 év)
- Egy kiváló, motivált csapat tagjaként dolgozhatsz
- XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Budapest