Dohánybolti eladó (Budapest)

Ha szeretnél egy budapesti központú, stabil hátterű kereskedelemmel foglalkozó üzletláncnál dolgozni, akkor szeretettel várunk csapatunkba.

Budapest területén található Nemzeti Dohányboltjainkba keresünk önmagára és munkájára igényes munkatársakat, teljes-, illetve részmunkaidőre.

Dohánybolti eladó

Feladatok

  • Vevők udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Pénztárgép és számítógép használata
  • Áruátvétel, folyamatos árufeltöltés, érkező áru bevételezése

Elvárások

  • Önálló és csapatban való precíz munkavégzés
  • Számítógép alapszintű használata
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Akár azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria (SZÉP Kártya)
  • Segítőkész hozzáállás a betanításban és a munkavégzésben.
  • Rendszeres időben történő fizetés
  • Stabil vállalati háttér
  • Pályakezdőket és nyugdíjasokat is szeretettel várunk

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest