Editorial trafficker (Budapest)

Editorial trafficker

Kit keresünk:

Olyan, a digitális világban és az új online trendekben és analitikákban járatos kollégát keresünk, aki segíteni tudja a hvg.hu napi szerkesztőjét és rovatvezetőit abban, hogy a lehető legtöbb olvasóhoz eljussanak a cikkek. Munkáját többféle adatelemző szoftver segíti, de a sikerhez szükség van az analitikus képességek mellett kreativitásra, a közösségi oldalak működésének ismeretére és téma érzékenységre.

Feladatok:

  • részt vesz a lapindító és napi értekezleten, továbbá a hét és a nap megtervezésében látogatottsági szempontból
  • analitikai eszközök segítségével elemzi és értékeli a cikkek nézettségét, javaslatot tesz a szerkesztőknek a cikkek promótálására, disztribúciójára
  • segít a HVG fő Facebook oldalának menedzselésében (posztok, kommentek, üzenetek)
  • segít a rovatvezetőknek a cikkek promóciójában, tanácsot ad a rovatok Facebook oldalának menedzselésében
  • üzemelteti a HVG Twitter, Google +, LinkedIn és egyéb közösségi média oldalait

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Digitális média piac ismerete, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Analitikus, strukturált, logikus gondolkodásmód, elemzőkészség, precizitás
  • Affinitás az új digitális technológiák iránt
  • Stratégiai gondolkodás
  • Hírérzékenység
  • Komplex folyamatok, információk átlátása, értékelése, priorizálási készség
  • Kreativitás
  • Jó „oktató”, képes tudását, ismereteit mások számára emészthető formában átadni
  • Határozott, de ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Az angol nyelv legalább középszintű ismerete
Budapest