Edzőtermi asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Edzőtermi asszisztens

Feladatok

  • Az edzőteremben lévő eszközök kezelésének és az edzőterekre, valamint az öltözőkre és szaunára vonatkozó házirendek ismerete, valamint annak az új tagokkal való megismertetése
  • Az edzőtermekben lévő gépek, eszközök rendeltetésszerű használatának és tisztításának  folyamatos ellenőrzése
  • A nem beépített eszközök kiadása (súlyzók, ütők, labdák, stb.) és nyilvántartása, a felügyeleti idő végén elzárása
  • A munkavállalók által kitöltött hibabejelentő füzet ellenőrzése, szükség esetén intézkedés indítása
  • Igény esetén a sportpálya átrendezése

Elvárások

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Általános MS Office ismeret

Munkaidő

  • H-P között 15:30-19:30 óráig
  • Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk aki hosszú távon el tudja vállalni a munkát.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/ óra diákbér
  • A konditerem ingyenes használata

Előnyök

  • Testnevelési Egyetemen történő tanulmány

Munkavégzés helye

Budapest, IV.

Budapest