EHS gyakornok (Oroszlány)

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.

EHS gyakornok

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a mérnökséggel
  • Kimutatások és jelentések készítése – adatszolgáltatás
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi követelmények betartása és betartatása
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Műszaki dokumentációk folyamatos frissítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD és / vagy egyéb tervezőprogram ismerete
  • Alapszintű műszakirajz olvasás
  • Műszaki területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség (később akár főállású pozíció)
  • Rugalmas munkaidő - (hétfőtől péntekig min. 25 óra vállalása)
  • Br. 1365 Ft-os órabér
  • Szuper csapat és modern munkakörnyezet
  • Jó fej vezető és különböző tréningeken való részvétel

Munkavégzés helye

Oroszlány

Oroszlány