EHS mérnök (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Releváns tapasztalattal, végzettséggel keresünk szakembert multinacionális Partnerünk számára.

EHS mérnök

Feladatok

  • A vállalat környezetvédelmi, biztonságtechnikai, foglalkozás-egészségügyi ügyeinek koordinálása a jogszabályoknak megfelelően;
  • Munkavédelmi feladatok ellátása, a munkavédelem szakmai színvonalának és mutatószámainak javítása;
  • Munkavédelmi projektek koordinálása;
  • (Emelőgép-ügyintézés) emelőgép vizsgálatok szervezése, koordinálása;
  • Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, valamint a divíziós szakmai csoporttal;
  • Valamennyi, a környezet-, munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos oktatási anyag naprakészen tartása, fejlesztése, akciótervek kidolgozása;
  • Oktatások megtartása, koordinálása;
  • Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, jelentési rendszer működtetése.

Elvárások

  • Legalább munkavédelmi technikusi (OKJ) képesítés
  • Tűzvédelmi elődadó képesítés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális vállalatnál, munkavédelmi területen szerzett tapasztalat (ideálisan autóipari)

Előnyök

  • Környezetmérnöki végzettség
  • Emelőgép-ügyintéző képesítés (OKJ)

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Jelentkezek az állásra a cv@hire-one.hu email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/306-7413

Székesfehérvár