EHS mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó multinacionális Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

EHS mérnök

Feladatok

  • Munkavédelmi projektekben való aktív részvétel, projektvezetése;
  • Környezetvédelmi, munkavédelmi feladatok ellátása, oktatások megtartása;
  • Gép üzembe helyezés szakmai támogatás;
  • Balesetek kivizsgálása, riportálása;
  • Megelőzési stratégia kidolgozása;
  • Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések;
  • Munka és balesetvédelmi szabályzatok készítése;
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal;
  • Hulladékgazdálkodási, és mentési terv készítés támogatása;
  • Környezetirányítási rendszer üzemeltetés támogatása;
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás koordinálása.

Elvárások

  • Környezetmérnöki vagy egyéb más felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú munkavédelmi végzettség
  • Releváns munkavédelmi tapasztalat
  • Legalább 1-2 év gyártó környezetben szerzett EHS mérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete
  • KIR és/vagy MEBIR belső és/vagy vezető auditori tapasztalat
  • Problémamegoldó gondolkodás

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • A régióban kiemelkedő fizetés
  • Prémium
  • Béren kívüli juttatások

Előnyök

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Tűzvédelmi végzettség
  • SAP ismerete
  • ISO/TS belső auditori képesítés
  • Autóipari vagy hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-74-13

Tatabánya