EHS mérnök (KEM) (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

EHS mérnök (KEM)

Feladatok

  • Az Integrált Irányítási Rendszer Környezetirányítási eljárásainak aktualizálása, rendszer működtetése;
  • A jóváhagyott környezetvédelmi célok ismertetése, megvalósításuk folyamatos ellenőrzése;
  • A környezetvédelmi programok megvalósításában való részvétel, a kialakított program megfelelőségének ellenőrzése;
  • Az érdekelt felekkel való kapcsolattartás, észrevételekre, kérdésekre, panaszokra való reagálás, környezetvédelmi belső kommunikációs csatornák működtetése;
  • A WHA tevékenységét szabályozó Környezetirányítási / környezetvédelmi jogszabályok és egyéb követelmények, előírások beszerzése, nyilvántartása, aktualizálása, rendszerbe illesztése;
  • A cég képviselete a harmadik fél által tartott auditokon;
  • Környezetvédelmi oktatások megtartása, vizsgalapok kidolgozásában való részvétel, vizsgáztatásban való részvétel;
  • A környezetvédelmi belső auditok szervezése, ütemezése, lebonyolítása;
  • Vállalati környezetvédelmi teljesítménymutatók/kritériumok folyamatos értékelése;
  • Oktatja és vizsgáztatja a dolgozókat, és közreműködik a problémamegoldásban;
  • Részt vesz az Integrált Irányítási Rendszer fejlesztésében.

Elvárások

  • Környezetvédelmi szakmérnöki végzettség
  • 1-3 év EHS környezetirányítási mérnökként szerzett tapasztalat
  • Autóipari, gyártó cégnél szerzett gyakorlat
  • Erős aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office ismerete.

Előnyök

  • Környezetvédelmi és tűzvédelmi középfokú végzettség és gyakorlat;
  • ISO 14001 belső auditori képesítés.

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-74-13

Oroszlány