Ékszerüzleti eladó (Magyarország)

Magyarország

Ékszerkereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ékszerüzleti eladó

Elvárások:

Becsüs, ötvös, illetve boltvezetői-kereskedelmi végzettség, 1 év szakmai tapasztalat szükséges

Előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat, Jó kommunikációs készség, Határozott és vevőorientált hozzáállás, Udvarias, barátságos személyiség

Feladatok:

Termékek értékesítése, vevők kiszolgálása, Javítások felvétele, Nemesfém bevizsgálás és átvétel, Üzlet rendben tartása, Kirakatrendezés,

, Megbízóról:,

2005-ben alakult, ékszerkereskedelemmel foglalkoznak., Két kiskereskedelmi üzletük van ahol, arany és ezüst ékszereket forgalmaznak

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, versenyképes jövedelem jutalékrendszerrel kiegészítve, Családias légkör, Hosszú távú, biztos munkahely