Eladó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szívesen dolgoznál exkluzív, nemzetközi környezetben?

Csatlakozz egy szuper csapathoz, ha szívesen dolgoznál a

a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtéren lévő Skycourt terminálon üzemeltetett, kiváló elhelyezkedésű és vonzó megjelenésű üzletben Eladóként!

Eladó

Feladatok

- Magas színvonalú kiszolgálás biztosítása a nemzetközi utazóközönség számára;
- Az üzlet tisztán- és rendezetten tartásának felügyelete;
- Leltározásban való részvétel.

Követelmények

- Társalgási szintű angol nyelvtudás;
- Minimum középfokú végzettség;
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
- Pozitív energikus egyéniség;
- Kedves, barátságos személyiség;
- Eladóként szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

- Elismert, nagy múltú, megbízható vállalati háttér
- Munkavégzés helye: Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér Skycourt terminál
- Juttatási csomag: alapbér + bónusz + műszakpótlék + béren kívüli juttatás
- BKK bérlet
- Munkaidő: hétfő-vasárnap között 4:30-20:30 váltott műszakban, napi 8 órában (reggel taxi megy érted )

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest