Eladó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik piacvezető divat ruházati és lábbeli értékesítő üzlethálózata a

Devergo and Friends cégcsoport gyakorlattal rendelkező,

ELADÓ munkatársakat keres, azonnali munkakezdéssel!

Feladatok

  • a vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése az üzlethálózat belső szabályzata alapján
  • a munkaterület rendben és tisztán tartása
  • az áru bevételezése, ellenőrzése, karbantartása és előkészítése az eladásra, reklamációk kezelése

Elvárások

  • középiskolai végzettség
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • biztos munkahely egy kiemelkedő minőségű termékeket forgalmazó cégnél
  • akár határozott idejű szerződés
  • jó teljesítés esetén, hosszú távú munkalehetőség
  • lendületes, jó hangulatú munkahely

Egyéb információk

  • bevásárlóközpontok nyitvatartási idejéhez igazodó műszakok vállalása
  • a munkavégzési helyek tömegközlekedési eszközökkel könnyen megközelíthetőek
  • az üzletek szombaton és vasárnap is nyitva tartanak

Munkavégzési helyek:

  • Aréna Plaza, Budapest
  • Árkád Budapest
  • Csepel Plaza, Budapest
  • Pólus Center, Budapest
  • Westend sziget, Budapest
  • Premier Outlet, Biatorbágy

Fényképes önéletrajzokat várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, város megjelölésével!

Budapest