Eladó (Magyarország)

Minőségi céges, reprezentatív és városi souvenír ajándékok gyártásával, kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk teljes vagy részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Eladó

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés,
  • Kedves, figyelmes, jó megjelenésű,
  • Megbízható,
  • Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben végzett tapasztalat

Feladatok:

  • A boltba betérő vendégek teljes körű, udvarias és kedves kiszolgálása,
  • Termékek ismertetése, kóstoltatása,
  • Kassza és a készletnyilvántartó program kezelése,
  • Üzlet facing rendben tartása, ,

Megbízóról:

  • Minőségi céges, reprezentatív és városi souvenír ajándékok gyártásával, kereskedelmével foglalkozó cég.
  • Elegáns belvárosi üzletünkben díszdobozos édességeket, ajándékválogatásokat árulunk.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Hosszú távban gondolkodunk,
  • Emberközpontúak és nagyon rugalmasak vagyunk,
  • Versenyképes fizetést és szép munkahelyet, kényelmes munkát biztosítunk,

Munkaidő:

  • Részmunkaidőben: csütörtök, péntek és olykor szombat (11-19 óra között),
  • Teljes munkaidőben: hétfőtől-péntekig (11-19 óra között)