Eladó munkatárs (Dorog)

Dr.Padló franchise hálózat dorogi áruházába pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Eladó munkatárs

Feladatok

  • A vásárlók fogadása, udvarias és teljeskörű tájékoztatása, kiszolgálása
  • Vevői igényfelmérés, tanácsadás az áru kiválasztásához
  • Hatékony értékesítés
  • Megrendelések kezelése
  • Eladott termékek kiszállításra előkészítése, csomagolása
  • Árufeltöltés
  • Áruátvétel, -kiadás
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Barátságos, segítőkész, udvarias személyiség
  • Tervezési, szervezési beállítottság, precizitás
  • Középfokú végzettség
  • Word, Excel, Outlook magabiztos kezelése

Előnyök

  • Kereskedelmi végzettség vagy gyakorlat
  • Faipari képesítés vagy gyakorlat
  • Értékesítendő termékcsoport ismerete (laminált padló, szőnyeg, parketta, pvc padló, függöny, karnis, tapéta)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Jó kollektíva és csapatszellem

Munkavégzés helye

Dorog

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk.

Dorog