Eladó / pénztáros (Magyarország)

Magyarország

OMV VIVA töltőállomás megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Eladó / pénztáros

Elvárások:

Megbízhatóság, gyors tanulékonyság, terhelhetőség, Jó kommunikációs készség, Vevőközpontúság, Készpénz-és pénztárkezelési tapasztalat, Alkalmazkodó képesség, Lojalitás

Előnyt jelent:

Hosszú távban gondolkodás, Kereskedelmi végzettség, Angol nyelvismeret, Közeli lakcím, Szakmai tapasztalat

Feladatok:

Magas szintű kiszolgálás, fizettetés, aktív értékesítés, Szavatosság figyelés, Áruforgalmi feladatok, Pékáru és szendvics készítés, meleg ital készítés, Takarítás, , Munkaidő:, 12 órás munkaidő. (18-06) állandó éjszakai műszak, Nappalos műszakban (06-18) csak több hónapos munkaviszony után lehetséges a nappali munkavégzés.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Teljes munkaidős, határozatlan munkaszerződés, Kulturált munkakörülmények, Tervezhető és állandó beosztás, Ingyenes képzések, Fizetésen felüli juttatások, lépcsőzetes versenyképes jövedelem, Előre lépési lehetőség, Stabil háttér, , Havi nettó fizetési keret:, 250.000 HUF, , Egyéb juttatások:, Éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek