Eladó - tanácsadó (Budapest)

Eladó - tanácsadó

Munkatársat keresünk budapesti lámpaüzletünkbe eladó-tanácsadó munkakörbe.

Feladatok

  • Csillárok, világítótestek értékesítése,
  • Árurendezési feladatok, lámpatestek kiszerelése,
  • Rendezett igényes üzletkép fenntartása.
  • Belsőépítészekkel, lakberendezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret.

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes légkör, igényes környezet.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest