Electrical foreman (Budapest)

Az Ön új cége

Villamos szakági művezetőt keresünk "A" kategóriás irodaházak fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünkhöz, Budapestre.

Electrical foreman

A következő feladatokban számítanak a villamos szakági művezetőre:

  • Alvállalkozók koordinálása
  • Munkafolyamatok ütemezése, határidők betartatása
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása
  • Építésvezető munkájának támogatása

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Minimum középszintű szakmai végzettség
  • Villamos kivitelezések helyszíni felügyeletében szerzett tapasztalat
  • Részvétel nagyléptékű beruházásokban

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, 2 havi bónusz, cafeteria, home office, céges autó)
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát

Budapest