Elektro-Műszerész, Szerelő (Budapest)

Elektro-Műszerész, Szerelő

Magyar tulajdonú célgép építő kisvállalat, keres állandó munkatársakat Budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

Célgép Tervezéssel és Gyártással kapcsolatos teljes körű elektromos szerelési munkák önálló elvégzése.

A gépek teljes elektromos rendszerét felölelő szerelési feladatok:

  • Műszaki Specifikációk, kapcsolások megértése egyszerűbbek önálló létrehozása.
  • Műszaki témájú kommunikáció és kapcsolattartás, munkatársakkal, vevőkkel és beszállítókkal,
  • Elektromos és automatikus vezérlési rendszerek beható ismerete,
  • Kereskedelmi áruk és beszállítók ismerete.
  • Kollégákkal, Tervezők, Mechanikai és Vezérlés Műszerészekkel való szoros kooperáció,
  • Dokumentációk elkészítésének támogatása,

Munkatársaink Sikerének Mércéje:

A Funkció, Minőség és Költség egyensúlyával teremtett Érték = Vevői Elégedettség.

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • 5-10 év releváns (ipari) tapasztalat.
  • Nyitottság, megbízhatóság, önállóság és tanulási képesség.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó-, szervező- és időbeosztási- készségek.
  • Csapatmunka és célorientált gondolkodás.

Budapest